فروشگاه اینترنتی عمو حجت

محصولات نوتلا - Nutella

خرید نوتلا، خرید اینترنتی نوتلا ارزان، قیمت نوتلا، فروش عمده نوتلا، قیمت نوتلا اصل، انواع محصولات نوتلا، لیست قیمت محصولات نوتلا، Nutella

نوتلا Nutella یک نوع شکلات صبحانه بسیار لذیذ سوییسی و اصالتاً متعلق به هلدینگ فرروروچر ایتالیا است که با ترکیبی از کاکائو و فندق غلیظ تهیه شده است . اولین بار فرمول این محصول شگفت انگیز در سال 1963 کشف و در سال 1965 شهرت جهانی یافت.

نوتلا تاریخ یک داستان موفقیت آمیز است که برای سه نسل ادامه پیدا کرده است .یک خانواده پرشکوه از منطقه پیمونت ایتالیا پشت نام آن قرار گرفته است . این برند جهانی موفقیت و رشد روز افزون و بی سابقه خود را مرهون تعهد تمام کارکنان خود می داند. اکنون نوتلا یک برند چند ملیتی است که پله های ترقی را یکی پس از دیگری می پیماید.

از زمان تأسیس آن در سال 1946، این شرکت  به واسطه شور و شوق خود برای کمال و تعهد کارکنان آن حمایت شده است. این کارخانه بر اساس ارزش های کلیدی مانند وفاداری و حرفه ای بودن کارمندان، تعامل پرسنل آنها با مصرف کننده، جامعه، موسسات و شرکای تجاری بنا شده است.

این تعهد همیشه در نتایج چشمگیر این کارخانه موفق منعکس شده است. در جریان سال مالی 2013-2014، گروه فررو به طور کلی درآمد 8.4 میلیارد یورو را کسب کرده است. این گروه بیش از 34000 نفر را در 53 کشور تحت حمایت و استخدام خود دارد و 20 کارخانه در سراسر جهان دارد، از جمله 3 شرکت اجتماعی در آفریقا و آسیا و 9 شرکت کشاورزی و محصولاتش در بیش از 160 کشور موجود و به فروش می شود. آنها در حافظه جمعی و شیوه زندگی بسیاری از کشورها قرار دارند، جایی که محبوبیت آنها فراتر از نسل ها است و اغلب آنها به عنوان نمادهای فرهنگی دیده می شوند. مدیر عامل آنها جیووانی فررو، هرگز از ارزش و اصول بنیادی این شرکت چشم پوشی نکرده است. او به دنبال ایجاد اهداف جدید و هدایت گروه بزرگ به موفقیت های جدید بوده است

محدوده قیمت مورد نظر

تا
0
تومان
از
100
تومان
اعمال محدوده قیمت
انواع محصولات نوتلا
  • مرتب سازی بر اساس :

© 2010-2019 تمامی محتوا و مطالب متعلق به عمو حجت می باشد.