فروشگاه اینترنتی عمو حجت

محصولات تابلرون - Toblerone

خرید شکلات تابلرون، خرید اینترنتی محصولات تابلرون، قیمت شکلات تابلرون، فروش عمده شکلات تابلرون، خرید توبلرون، Toblerone

همه چیز برای شکلات تابلرون از تخیلات یک مرد شیرینی فروش به نام جین تابلر(پدر تئودور تابلر) در سال 1868 شروع شد.  وی در شهر برن سوییس صاحب یک کارگاه شیرینی پزی بود که با استفاده از مواد اولیه سایر کارگاه ها و کارخانه ها شکلات تولید می کرد.

در آن زمان به قدری تقاضا برای شکلات زیاد بود که وی به این فکر افتاد کارخانه شکلات سازی خود به نام تابلرون تحت نام تجاری "شکلات اصیل برن سوئیس، تابلر و سی" “Fabrique de Chocolat Berne, Tobler & Cie”را به همراه پسر خود تاسیس کند.

در سال 1900 جین تابلر خود را بازنشسته کرد و اداره امور را به پسر خود یعنی تئودور تابلر داد . وی در سال 1908 به همراه "امیل بومن" پسر عموی خود یک فرمول جدید برای شکلات کشف کرد و یک شکل هرمی(مثلثی) برای آن طراحی نمود که امروزه از همین هرم که مانند قله یک کوه است به عنوان لوگوی این شکلات استفاده می شود .

کلمه تابلرون از ترکیب دو کلمه "تابلر" و تورون (Torrone) در زبان ایتالیایی یعنی ترکیب عسل و نوقا بادام درختی تشکیل شده است. در سال 1969 شکلات تابلرون تلخ وارد بازار شد. در سال 1973 شکلات سفید تابلرون با فرمولی شگفت انگیز به سبد خرید خانواده ها راه پیدا کرد.

محدوده قیمت مورد نظر

تا
0
تومان
از
100
تومان
اعمال محدوده قیمت
انواع محصولات تابلرون
  • مرتب سازی بر اساس :

© 2010-2019 تمامی محتوا و مطالب متعلق به عمو حجت می باشد.