فروشگاه اینترنتی عمو حجت

محصولات میلکا - Milka

خرید شکلات میلکا، خرید اینترنتی محصولات میلکا، قیمت شکلات میلکا، فروش عمده شکلات میلکا، Milka

خالق شکلات میلکا فیلیپه سوچارد یکی از افراد پیشرو در زمینه تولید شکلات سوئیسی و یکی از چهره های ممتاز صنعت شکلات سازی است. میلکا از ترکیب دو کلمه میلچ (milch)(به زبان آلمانی یعنی شیر) و کاکائو(cocoa  یا kakao) ساخته شده است. 

شکلات میلکا اصالتا یک برند سوئیسی می باشد که در حال حاضر توسط شرکت موندلیز آمریکا معروف به "کرفت فودز" خریداری شده ( معروفترین محصول کمپانی کرفت فودز سس کچاپ هاینز است) و محصولات آن به بیش از 110 کشور دنیا صادر میگردد.

وقتی فیلیپه تنها 12 سال داشت جهت خرید دارو برای مادر خود به یکی از داروخانه های شهر رفت و مشاهده کرد که در آن داروخانه از شکلات برای درمان برخی بیماری ها استفاده میشد اما قیمت این شکلات ها بسیار زیاد بود طوری که برای خریدن هر قطعه شکلات باید 3 روز دستمزد خود را کنار می گذاشت.فیلیپه جوان از همان لحظه تصمیم گرفت وارد صنعت شکلاتسازی شود و از این طریق به پول و ثروت فراوان دست پیدا کند. در سال 1815 او به شهر برن رفت تا در یک کارگاه شکلات سازی کارآموزی کند. پس از یک سال سوئیس را به مقصد آمریکا ترک کرد و پس از هشت سال مجددا به سوئیس بازگشت و بلافاصله کارگاه قنادی خود را تاسیس کرد .اما رویای او از همان ابتدا تولید شکلات بود. 

وی پس از یک سال کارگاه شکلات سازی خود که با آسیاب آبی کار می نمود را تاسیس کرد. در آن  سالها با توجه به روند کند آسیاب کردن دانه های سخت کاکائو روزانه 30 الی 40 کیلو شکلات تولید می کرد که عدد قابل توجهی به حساب می آمد. در طی  سال30 فیلیپه به همراه همسر و فرزندان خود کارخانه شکلات سازی را گسترش داد. او پس از مدتی به اهمیت بازاریابی و تبلیغات پی برد برای همین در آن زمان به یکی لیدرهای تبلیغات و بازاریابی در صنایع غذایی مبدل شد. او درنمایشگاه جهانی صنایع غذایی پاریس شرکت کرد ، بر روی روزنامه ها ، قطارها و دیوار خیابان ها تبلیغات نمود و حتی برای جلب توجه مشتریان بالقوه کارتهایی با تصاویر گوناگون که برای کلکسیونرها جالب توجه بود را درون بسته بندی شکلات های خود قرار داد . وی در سال 1880 اولین فروشگاه خارج از شهر خود را در شهر لوراچ آلمان احداث نمود و سرانجام در سال 1884 پس از یک عمر تلاش برای موفقیت و گسترش صنعت شکلات سازی دار فانی را وداع گفت.

پس از مرگ وی داماد او به نام کارل راس امور کارخانه را بر عهده گرفت و در اتریش و سایر کشورهای اروپایی چندین شعبه دیگر احداث نمود. در سال 1893 سوچارد اولین کارخانه سوئیسی بین المللی بود که محصولات خود را به سراسر اروپا صادر می نمود . اما نقطه عطف کارخانه شکلات سازی میلکا در سال 1901 بود که اولین شکلات شیری خود تحت نام تجاری " میلکا " و با برند میلکا راهی مغازه ها و سبد خرید خانواده ها نمود.

محدوده قیمت مورد نظر

تا
0
تومان
از
100
تومان
اعمال محدوده قیمت
انواع محصولات میلکا
  • مرتب سازی بر اساس :

© 2010-2019 تمامی محتوا و مطالب متعلق به عمو حجت می باشد.