فروشگاه اینترنتی عمو حجت

محصولات کیت کت - Kit Kat

خرید شکلات کیت کت، خرید اینترنتی محصولات کیت کت، قیمت شکلات کیت کت، فروش عمده شکلات کیت کت، Kit Kat

یک استراحت کوتاه ، با یک تیکه کیت کت ! این شعار یکی بزرگترین کارخانه های شکلات سازی دنیاست . کیت کت یک برند اصالتاً انگلیسی است که بیش از یک قرن از در سراسر دنیا در حال فعالیت است و امروزه محصولات متنوع خود را به بیش از 130 کشور دنیا صادر می کند.

شکلات کیت کت یک ویفر روکش شکلات شیری است که اولین بار توسط Rowntree of York در انگلستان ساخته شده است و اکنون در شرکت نستله تولید میگردد که کمپانی روون تری را در سال 1988 خریداری کرد این شکلات شامل میله های استاندارد شامل دو یا چهار انگشت تشکیل شده از سه لایه ویفر، جدا شده و پوشش داده شده توسط یک لایه بیرونی شکلات میباشد. هر تیکه از شکلات را می توان بصورت جداگانه از نوار جدا کرد. امروزه شکلات کیت کت در طعم های مختلفی از جمله  کیت کت شیری، شکلات کیت کت سفید و کیت کت تلخ تولید می گردد.
استفاده از نام کیت کتKit Kat به اوایل قرن 18 میلادی بر می گردد ،‌ زمانی که در برخی جلسات باشگاه کیت کت لندن تحت سرپرستی آشپز معروف کریستوفر کتیلنگ نوعی کیک بنام کیت کت سرو میشد . البته ریشه اصلی کلمه تجاری محصول کیت کت به سال 1911 باز میگردد زمانی که یک شرکت شیرینی پزی به نامه راون تری Rowntree در لندن احداث شد . نام تجاری کیت کت در سال 1920 به شکل جهانی معرفی شد که به دلیل مشکلات آن زمان کارخانه تولید این محصول تا سال 1935 متوقف شد . بعدها یکی از کارگران همان کارخانه به این نتیجه  رسید که اگر این محصول به صورت چهار انگشتی تولیدگردد قابل حمل توسط کارگران به سر کار می باشد و هنگامی که کارگران زمان کافی برای خوردن غذا نداشته باشند می توانند از این شکلات به عنوان یک وعده غذایی استفاده کنند. به زودی این محصول در سراسر انگلستان و آمریکای شمالی فراگیر شد.در سالهای ابتدایی نام این محصول به عنوان شکلات کیت کت ترد kit kat chololate crisp ‌معروف بود که در سال 1937 به kit kat نغییر نام پیدا کرد . در آنها سالها طعم و طراحی روی جلد این محصول همانگونه است که امروز شاهد آن هستیم .در سال 1942 به دلیل شروع جنگ جهانی طرح روی جلد آن آبی و رنگ خود شکلات نیز کمی تیره تر و تلخ تر شد(بدلیل کمبود شیر درطول جنگ جهانی) که پس از پایان جنگ جهانی به همان رنگ و طعم شیری قبلی خود باز گشت. پس از جنگ جهانی کارخانه تولید شرکت کیت کت Rowntree محصولات خود را به کشورهای آفریقای جنوبی ، ایرلند، استرالیا و نیوزیلند نیز صادر کرد . پس از احداث یک کارخانه جدید در سال 1970 در کشورآلمان امتیاز تولید این محصول را به دو کارخانه هرشیزhersheys در کشور ایالات متحده و فوجیایا در کشور ژاپن نیز واگذار کرد.در ماه ژوئن 1988 شرکت سوئیسی نستله Nestle برند کیت کت را از شرکت Rowntree خریداری نمود و انحصار این محصول را بجز کشور ایالات متحده و ژاپن در سراسر دنیا بر عهده گرفت و کارخانه های جدیدی در کشور های مالزی ، هندوستان و چین احداث نمود. محصول کیت کت نارنجی kit kat orange برای اولین بار در سال 1996 در کشور انگلستان رونمایی شد و با طعم های مختلف دیگری همچون نعناع ، کارامل وارد بازارشد . درسال 1999 کارخانه کیت کت چانکی kit kat chunky راه اندازی شد و موفق به جذب مصرف کنندگان بین المللی شد. در سال 2000 کارخانه نستله  Nestle سهم شرکت فوجیما را خریداری نمود و به این ترتیب بازار کشورهای ژاپن ، روسیه ، ترکیه ، اروپای شرقی و مرکزی را بدست آورد و در طول یک دهه صدها تن شکلات با طعم های مختلف تحت برند کیت کت را وارد بازار های جهانی نمود .
کیت کت 4 انگشتی دارای 4 انگشتی 1 سانتی متری به طول ۹ سانتی متر است . کیت کت ۲ انگشتی همچنان پرفروشترین محصول کیت می باشد که از سال 1930 تا کنون به فروش می شد. همچنین کیت کت مینی در کشور ژاپن ، کیت کت ۳ انگشتی درکشور عربستان صعودی و کیت کت ۱۲ انگشتی درکشور های استرالیا و فرانسه تولید میشود. کارخانه نستله Nestle خط تولید بستنی کیت را را در کشور آمریکا و انگلستان راه اندازی کرده است.
به دلیل محبوبیت جهانی شکلات تلخ و تقاضای جهانی آن کارخانه نستله Nestleمحصول جدید خود بنام کیت کت تلخ Kit Kat dark را بعنوان نسخه دائمی با بسته بندی جدیدی وارد بازار نموده که موفقیت بسیار بزرگی برای این کارخانه محسوب می شود.

محدوده قیمت مورد نظر

تا
0
تومان
از
100
تومان
اعمال محدوده قیمت
انواع محصولات کیت کت
  • مرتب سازی بر اساس :

© 2010-2019 تمامی محتوا و مطالب متعلق به عمو حجت می باشد.