فروشگاه اینترنتی عمو حجت

محصولات کیندر - Kinder

خرید شکلات کیندر، خرید اینترنتی محصولات کیندر، قیمت شکلات کیندر، فروش عمده شکلات کیندر، تخم مرغ شانسی کیندر، کیندر بوینو، کیک کیندر، لیست قیمت کیندر، Kinder

کیندر طعم سلامتی به سبک ایتالیایی

طعم خاص و شیرین شکلات کیندر از بچکی با همه ما همراه بوده و جالبه بدونید که درسراسر دنیا شکلات کیندر بیشتر توسط افراد بالغ مصرف می شود تا کودکان!!

 شکلات کیندر Chocolate Kinder "Kinder" (در زبان آلمانی به معنای "کودکان" است) در اصل ازمحصولات خط تولیدی شرکت شیرینی سازی Ferrero SpA متعلق به یک شرکت کشتیرانی ایتالیایی است. کیندر در سال 1942برای بازار آلمان در Ferrero آلمان (فرانکفورت) تولید و ساخته شد. یک سال بعد (در سال 1943) به کشور ایتالیا فروخته شد و خریدار اون یک زوج ایتالیایی به نام خانم و آقای فررو بودند .گروه فررو (کارخانه تولید کننده شکلات کیندر) در دهه ۴۰ توسط این زوج ایتالیایی شروع به فعالیت کرد.در این سالها بود که پیرا و پیترو، پدر و مادر مایکل فررو ، یک مغازه شیرینی را  در شهر خود تبدیل آلبا تبدیل به یک کارخانه شکلات سازی کردن. خانواده فررو اولین تولید کننده شکلات ایتالیایی پس از جنگ جهانی دوم بود که پس از موفقیت چشمگیر در ایتالیا  این شرکت را به یک گروه واقعا بین المللی تبدیل کردند.به دنبال موفقیت این شرکت در ایتالیا، مایکل فررو تصمیم گرفت شروع به تولید در خارج از کشور کند. در سال 1956 یک کمپانی بزرگ در آلمان افتتاح شد و یک شرکت دیگر در فرانسه تاسیس شد و این مقدمه ای بود برای گسترش سریع شکلات کیندر در اروپا که با ایجاد دفاتر تجاری و مراکز تولید در بلژیک، هلند، اتریش، سوئیس، سوئد، انگلستان، ایرلند و اسپانیا وسعت کاری خود را گسترش داد و در دهه های بعد شرکت ها و کارخانه هایی در آمریکای شمالی و جنوبی، جنوب شرقی آسیا، اروپای شرقی، آفریقا، استرالیا،ترکیه، مکزیک و چین تاسیس کرد.
جالب است است بدانید که حتی امروزه کارخانه فررو موفقیت بین المللی خود را مرهون ترکیب بسیار خوشمزه فندق و کاکائو جامد پیچیده شده در چیزی شبیه فویل امروزی در دهه ۴۰ میلادی می دانند و این زوج خلاق سالهای بعد در دهه 60 میلادی با کمی تغییر در فرمول این شکلات محصول جدید به نام نوتلا Nutella تولید کردند که امروز دراکثر کشورها توزیع می شود.
در اواخر دهه 60، مادران اروپایی بیشتر به تغذیه خود و خانوداه شان توجه نشان دادن و سلیقه بچه ها در مورد اینکه چه چیزی رادوست دارند بخورند تغییر کرد . مایکل فررو، خالق برند نام تجاری Kinder، این دو عامل را (ارزش غذایی محصولات و لذت بخش بودن یه غذا) را با هم ترکیب کرد که حاصل این ترکیب شگفت انگیز شکلات کیندر بود ، موفقیت اولین محصول کیندر چشمگیر بود زیرا علاوه بر مزه خوب و بسته بندی جداگانه هر شکلات انتخاب را برای مادران و کودکان بسیار راحت کرده بود  چون با ترکیب بسیار پایین شکلات و وجود شیر غنی شده بسیار زیاد در آن باعث شد کودکان بسیاری از مواد مغذی موارد لبنی به خوبی بهره ببرند.
در دهه هفتاد میلادی محصول شگفت انگیزه دیگری به نام تخم مرغ شانسی توسط این کارخانه به بازار عرضه شد. این محصول در واقع پرفروش ترین محصول تولید شده توسط کارخانه کیندر میباشد که شامل یه روکش بسیار خوشمزه شکلاتی و اسباب بازیهای کوچک درون آن میباشد که سورپرایز بسیار جالبی برای کودکان به حساب می آید.
در دهه 90 میلادی عادت غذایی کودکان شروع به تغییر کرد. بار دیگر میشل فررو با تولید یک محصول نوآورنه به نام کیندر بوینو kinder bueno یک میان وعده بسیار خوشمزه برای کودکان و نوجوانان طراحی کرد، در همین دهه محصولاتی که شامل شکلات و ترکیبات غلات میشوند را نیز وارد بازار کرد.محصول دیگری که به تازگی وارد بازار شده است هپی هیپو« اسب آبی» نام دارد.
درست است که محصولات کارخانه فررو کمتر از 20 مورد هستند اما به دلیل طعم ماندگار و تغییر ناپذیر آن همواره جایی درسبد خرید خانواده ها دارد علی الخصوص که به دلیل استفاده از ترکیبات فراوان شیری خود همواره نظرموافق بزرگتر ها رانیز جلب کرده است . امروزه مجموعه کارخانه های فررو شامل برندهای کیندر Kinder ، نوتلا Nutella ، آبنباتهای تیک تاک Tic Tac و شکلاتهای لاکچری فِرِرُ رُشِر ferrero rocher می شود با بیش از 20000 هزار پرسنل و در 40 کشور دنیا در زمینه تولید انواع شکلات شیری ، شکلات تلخ ، تخم مرغ شانسی و غیره فعالیت میکند و باید ازعان کرد همه این موفقیت ها به دلیل فرمول خاص و البته فرمول مخفی این شکلات هاست که تنها خاندان فررو از آن مطلع هستند.

محدوده قیمت مورد نظر

تا
0
تومان
از
100
تومان
اعمال محدوده قیمت
انواع محصولات کیندر
  • مرتب سازی بر اساس :

© 2010-2019 تمامی محتوا و مطالب متعلق به عمو حجت می باشد.