فروشگاه اینترنتی عمو حجت

TORABIKA Cappuccino 20piece

کاپوچینو تورابیکا

کاپوچینو تورابیکا فوری 20عددی

(امتیاز: 4.2)

برند: تورابیکا

کاپوچینو تورابیکا فوری 20عددی اورجینال شامل 20 عدد ساشه 12.5 گرمی کاپوچینو است که نسبتاً طعم آن شیرین بوده و برای افزودن طعم و عطر بیشتر که بسته گرانول شکلاتی برروی هر کدام از ساشه های کاپوچینو تورابیکا قرار گرفته که پس از حل کردن محتویات کاپوچینو تورابیکا در آب یا شیر بر روی آن می پاشیم.

وضعیت: به زودی


خرید آسان و مطمئن
ارسال سریع سفارشات
امکان خرید حضوری

کالاهای مشابه کاپوچینو تورابیکا


اصولاً کاپوچینو به صورت سنتی از ترکیب قهوه تلخ با اسپسرو دوبل و شیر کم چرب درست می شود که بر روی آن کف شیر بخار پز شده قرار داده می شود. اما به دلیل طولانی بودن ساخت مراحل کاپوچینو شرکت تورابیکا محصولی تولید کرده که که دقیقاً همان طعم را می دهد اما در زمان بسیار کوتاهتری می توان آن را درست کرد. 

برای ساخت کاپوچینو تورابیکا ابتدا محتویات یک ساشه کاپوچینو را در لیوان ریخته ، به مقدار 150 تا 180 سی سی ( میزان اضافه کردن آب بستگی به سلیقه دلخواه افراد مختلف دارد) به آن آب اضافه کرده به خوبی محتویات کاپوچینو تورابیکا را درون آب حل کرده بطوریکه بر روی آن یک لایه کف قرار می گیرد ، سپس محتویات بسته گرانول شکلاتی را بر روی کاپوچینو می ریزیم. بسته به ذائقه افراد امکان درست کردن کاپوچینو با شیر نیز وجود دارد یا حتی میتوان بصورت ترکیبی از شیر و آب جوش برای تولید آن استفاده کرد.

وزن 250 گرم
کشور مبداً سازنده اندونزی
تاریخ انقضاء 12 ماه
نوع بسته بندی پلاستیک نرم
مواد اصلی تشکیل دهنده کاپوچینو تورابیکا ، گرانول شکلاتی
سایر توضیحات کاپوچینو تورابیکا اصل
وزن بسته بندی 260 گرم
روش مصرف ابتدا محتویات در آبجوش حل شده سپس به آن گرانول شکلاتی افزوده می شود
طعم شیرین

© 2010-2019 تمامی محتوا و مطالب متعلق به عمو حجت می باشد.