فروشگاه اینترنتی عمو حجت

Jacobs Cronat Gold 100g

نسکافه جاکوبز گلد کرونا

نسکافه جاکوبز گلد کرونات 100گرمی فوری

(امتیاز: 4.2)

برند: جاکوبز

نسکافه جاکوبز گلد یا همان قهوه فوری جاکوبز گرونات گلد 100 گرمی ساخت کشور آلمان می باشد. نسکافه جاکوبز گلد کرونات تقریباً رقیقترین نسکافه کارخانه قهوه سازی جاکوبز است. طعم آن بسیار ملایم و دلپذیز است و درصد کافئین آن به اندازه ای است که برای مصرف اوایل صبح و عصرانه بسیار مناسب است.

نسکافه جاکوبز جاکوبز گلد گلدکرونا کورونا کورونات کرونا کرونات گلد جاکوبز قهوه جاکوبز

وضعیت: به زودی


خرید آسان و مطمئن
ارسال سریع سفارشات
امکان خرید حضوری

کالاهای مشابه نسکافه جاکوبز گلد کرونا


نسکافه جاکوبز گلدکرونات 100 گرمی اصالتاً ساخت کشور آلمان می باشد ، اما توجه به اینکه نماینده رسمی در ایران ندارد ، لذا محصولات موجود در بازار ایران ساخت کشور مختلفی می باشند . نسکافه جاکوبز گلد کرونات 100 گرمی از ترکیب بسیار فوق العاده قهوه های روبوستا و عربیکا جنگلی تولید می شود . نسکافه جاکوبز گلد کرونات توسط روش حرارتی و سپس سرمای سریع تولید شده و با روش فریز لحظه ای خشک می شود که این موضوع به حفظ کیفیت و عطر و رنگ آن بسیار کمک می کند. پس از خشک شدن محصول آنرا با با تکنولوژی خاصی کاراملایز می کنند که همین موضوع باعث طلایی شدن لایه بیرونی نسکافه جاکوبز گلد کرونات می شود. نسکافه جاکوبز گلد کرونات علاوه بر رنگ خوب دارای رایحه عطری بسیار دلپذیری نیز هست.

هر بسته 100 گرمی نسکافه جاکوبز گلد کرونات تقریباً برای تهیه 60 الی 70 فنجان نسکافه کافی است. برای تهیه اینکه جاکوبز گلد کافیست یک فنجان چای خوری از نسکافه را درون فنجان ریخته در صورت تمایل داشتن کمی به آن شکر اضافه کرده و سپس آب تقریباً جوش با دمای بین 80 الی 100 درجه به آن اضافه می کنیم و به خوبی در آب مخلوط می کنیم. برای افزایش غلظت و طعم آن می توانیم به آن کافی میت نیز اضافه کنیم ، یا حتی می توانیم بجای آب از شیر داغ نیز به آن اضافه کنیم.

با توجه به بسته بندی شیشه ای آن که بعد از هر باز استفاده به خوبی وکیوم می شود  ، برای استفاده سرکار یا در محیط های عمومی به دلیل ماهیت ساده در حمل و نقل آن بسیار مناسب است.

وزن 100 گرمی
کشور مبداً سازنده آلمان
تاریخ انقضاء 12 ماه
نوع بسته بندی شیشه ای
مواد اصلی تشکیل دهنده نسکافه جاکوبز گلد کرونات
روش مصرف مقداری از نسکافه گلد در آب جوش یا شیر داغ به همراه کمی شکر حل می شود
طعم تلخی متوسط
نوع رست قهوه ای روشن(لایت)
نوع دانه قهوه ترکیبی

© 2010-2019 تمامی محتوا و مطالب متعلق به عمو حجت می باشد.