فروشگاه اینترنتی عمو حجت

Merci 400g

شکلات مرسی

شکلات مرسی کادویی 400 گرمی حاوی 36 عدد

(امتیاز: 4.2)

برند: مرسی

شکلات کادویی مرسی 400 گرمی با هشت طعم مخلتف از جمله شکلات شیری ، قهوه و کرم ، فندق و بادام ، فندق و کرم ، شکلات تلخ و کرم ، شکلات تلخ و مووس و کرم پرالین و مریزپان می باشد. واقعیت این است که این شکلات کادویی محصول گرانی محسوب می شود اما با توجه به کیفیت بالای آن بسیار مناسب کادو دادن می باشد.

وضعیت: به زودی


خرید آسان و مطمئن
ارسال سریع سفارشات
امکان خرید حضوری

کالاهای مشابه شکلات مرسی


شکلات کادویی مرسی 400 گرمی شکلات کلاسیک بسیار شیکی است که در خانواده شکلات کادویی قرار می گیرد ، یکی از بهترین کادوهایی که می توانید در موقعیت های مختلف مانند ولنتاین ، عید نوروز و سایر جشن ها به عزیزان خود هدیه دهید.
مرسی کلمه فرانسوی معادل " خیلی ممنون" است که امروز در بیش از 100 زبان دنیا کاربرد دارد.
این محصول از جمله محصولات کارخانه بزرگ استورک آلمان است که این کمپانی یکی از اصیل ترین کارخانه های تولید شکلات است که در سال 1903 توسط آگوستو استورک بنیان گذاری شده است.
محصول حاضر بسته بندی 400 گرمی شکلات مرسی است که شامل 36 عدد شکلات خوش طعم مرسی است که هرکدام بصورت جداگانه بسته بندی شده اند. 
هر بسته از شکلات مرسی که توسط بهترین مواد اولیه از شکلات اروپایی تولید می شوند شامل 8 طعم منحصر به فرد شامل شکلات شیری ، قهوه و کرم ، فندق و بادام ، فندق و کرم ، شکلات تلخ و کرم ، شکلات تلخ و مووس و کرم پرالین و مریزپان می شود که هر کدام بصورت جداگانه ای در بسته بندی پلاستیک - فلزی قرار گرفته اند که باتوجه به وزن بسته بندی تعداد هرکدام از طعم ها متغیر است.

 

وزن 400 گرم
کشور مبداً سازنده آلمان
طعم چند طعم
مغز ندارد
تاریخ انقضاء 8 ماه
ابعاد بسته بندی 33 × 19.5×1.7 سانتی متر
نوع بسته بندی مقوایی
مواد اصلی تشکیل دهنده شکلات شیری ، شکلات قهوه و کرم ، شکلات فندق و بادام ،شکلات فندق و کرم ، شکلات تلخ و کرم ، شکلات تلخ و مووس و شکلات کرم پرالین و مریزپان
سایر توضیحات ارزش غذایی در هر 100 گرم شکلات مرسی 546 کیلوکالری انرژی ، کلسترول 19 میلی گرم ، پتاسیم 559 میلی گرم ، سدیم 24 میلی گرم ، شکر 48 گرم ، پروتئین 4.9 گرم

© 2010-2019 تمامی محتوا و مطالب متعلق به عمو حجت می باشد.