فروشگاه اینترنتی عمو حجت

Lindt Lindor Excellence Cocoa 90% 100g

شکلات تلخ لینت 90 درصد

شکلات لینت تلخ اکسلنس 90 درصد تخته ای 100 گرمی

(امتیاز: 4.2)

برند: لینت

شکلات تلخ لینت 90 درصد اصالتاً ساخت کشور سوئیس است. البته شکلات های تلخ لینت موجود در بازار ایران می توانند ساخت کشور اتریش ، سوییس یا آلمان باشند. در حال حاضر این محصول با طعم لینت 90 درصد مایلد نیز در بازار موجود است که البته طعم آن تفاوت چشمگیری با شکلات تلخ لینت ندارد.

وضعیت: به زودی


خرید آسان و مطمئن
ارسال سریع سفارشات
امکان خرید حضوری

کالاهای مشابه شکلات تلخ لینت 90 درصد


شکلات لینت 90 درصد حاصل بهترین ترکیبات کارخانه شکلات سازی لینت سوئیس است.

این شکلات تلخ حداقل دارای 90 درصد شکلات تلخ خالص پس از فرآیند پیچیده فیلتر کردن و پخت در شرایط خاص بصورت کاملاً یکنواخت تهیه شده و برای عطر و طعم آن از رایحه برگ خشک شده درختان طبیعی و عصاره الکلی تولید شده است. ترکیب عطر شکلاتی این محصول با ته مزه آجیل تف داده شده و کمی وانیل و مزه غالب اسپرسو این شکلات را بصورت ویژه ای پرطرفدار کرده است. شکلات تلخ لینت 90 درصد بصورت تخته ای تهیه شده ، سپس درون زرورق برای حفظ بهترین کیفیت مواد اولیه پیچیده شده و در نهایت درون یک کارتن با بسته بندی بسیار مجللی قرار گرفته است. خالی از لطف نیست که بدانید اکثر مراحل تولید این شکلات تلخ بصورت دست ساز صورت گرفته است.

ترکیب شکلات لینت تلخ 90 درصد با شیر باعث شده که این محصول حاوی مقدار زیادی آنتی اکسیدان شود که تا حدود زیادی باعث جلوگیری از انتشار رادیکال های آزاد که باعث پیری و بروز سرطان هستند می شود. این شکلات تلخ در دهان طعم روان و کره ای دارد. طعم و عطر هر قطعه از این شکلات تا مدت ها در دهان شما باقی می ماند. وقتی مقداری از این شکلات در دهان حل می شود ، طعم دارچین ، میوه های قرمز ، چرم ، چوب و نعناء در دهان احساس می شود. به دلیل وجود تضاد موجود در شکلات لینت 90 درصد تلخ با سایر طعم دهنده ها بسیار طعم و رایحه آنرا دلنشین می کند.

شکلات لینت 90 درصد تلخ بصورت تخته ای تهیه شده ، در 8 قسمت مساوی مربع شکل که به راحتی از یکدیگر جدا شده و برای حفظ طعم و عطر آن در یک لایه فلزی زرورق و سپس درون کارتن پیچیده شده است.

 

وزن 100 گرم
کشور مبداً سازنده سوئیس
طعم تلخ
مغز ندارد
تاریخ انقضاء 10 ماه
نوع بسته بندی مقوایی
مواد اصلی تشکیل دهنده شکلات تلخ 90 درصد لینت با عطر وانیل ، آجیل و الکل
سایر توضیحات ساخت کشور سوییس ، آلمان یا اتریش
وزن بسته بندی 100 گرم

© 2010-2019 تمامی محتوا و مطالب متعلق به عمو حجت می باشد.