فروشگاه اینترنتی عمو حجت

Lindt Lindor Excellence Cocoa 85% 100g

شکلات تلخ لینت 85 درصد

شکلات تلخ لینت 85 درصد 100 گرمی تخته ای اکسلنس

(امتیاز: 4.2)

برند: لینت

شکلات تلخ 85 درصد لینت اصالتاً ساخت کشور سوئیس است. البته شکلات های تلخ لینت موجود در بازار ایران می توانند ساخت کشور اتریش ، سوییس یا آلمان باشند. در حال حاضر این محصول با طعم لینت 85 درصد مایلد نیز در بازار موجود است که البته طعم آن تفاوت چشمگیری با شکلات تلخ لینت 90 یا 99 درصد ندارد. تصور اکثر مشتریان از شکلات تلخ ، تلخی بسیار زیاد است ، درصورتی که با توجه به ترکیبات موجود در این شکلات طعم آن بسیار جذاب و ملایم است و به همراه قهوه تلخ بسیار توصیه می شود.

وضعیت: به زودی


خرید آسان و مطمئن
ارسال سریع سفارشات
امکان خرید حضوری

کالاهای مشابه شکلات تلخ لینت 85 درصد


شکلات لینت 85 درصد حاصل بهترین ترکیبات کارخانه شکلات سازی لینت سوئیس است.

شکلات تلخ حداقل دارای 85 درصد شکلات تلخ خالص پس از فرآیند پیچیده فیلتر کردن و پخت در شرایط خاص بصورت کاملاً یکنواخت تهیه شده و برای عطر و طعم آن از رایحه برگ خشک شده درختان طبیعی و عصاره الکلی تولید شده است. ترکیب عطر شکلاتی این محصول با ته مزه آجیل تف داده شده و کمی وانیل و مزه غالب اسپرسو این شکلات را بصورت ویژه ای پرطرفدار کرده است. شکلات تلخ لینت 85 درصد بصورت تخته ای تهیه شده ، سپس درون زرورق برای حفظ بهترین کیفیت مواد اولیه پیچیده شده و در نهایت درون یک کارتن با بسته بندی بسیار مجللی قرار گرفته است. خالی از لطف نیست که بدانید اکثر مراحل تولید این شکلات تلخ بصورت دست ساز صورت گرفته است.

ترکیب شکلات لینت تلخ 85 درصد با شیر باعث شده که این محصول حاوی مقدار زیادی آنتی اکسیدان شود که تا حدود زیادی باعث جلوگیری از انتشار رادیکال های آزاد که باعث پیری و بروز سرطان هستند می شود. این شکلات تلخ در دهان طعم روان و کره ای دارد. طعم و عطر هر قطعه از این شکلات تا مدت ها در دهان شما باقی می ماند. وقتی مقداری از این شکلات در دهان حل می شود ، طعم دارچین ، میوه های قرمز ، چرم ، چوب و نعناء در دهان احساس می شود. به دلیل وجود تضاد موجود در شکلات لینت 90 درصد تلخ با سایر طعم دهنده ها بسیار طعم و رایحه آنرا دلنشین می کند.

شکلات لینت 85 درصد تلخ بصورت تخته ای تهیه شده ، در 8 قسمت مساوی مربع شکل که به راحتی از یکدیگر جدا شده و برای حفظ طعم و عطر آن در یک لایه فلزی زرورق و سپس درون کارتن پیچیده شده است.

 

© 2010-2019 تمامی محتوا و مطالب متعلق به عمو حجت می باشد.