فروشگاه اینترنتی عمو حجت

After Eight Mint Chocolate 200g

شکلات تلخ افترایت نعنایی

شکلات تلخ افترایت نعنایی 200 گرمی کوچک

(امتیاز: 4.2)

برند: افترایت

شکلات تلخ افترایت نعنایی 200 گرمی یکی از پرفروش ترین محصولات کارخانه شکلات سازی نستله است ، با توجه به کیفیت مواد به کار برده شده در این محصول از مزایای بسیار زیادی برخوردار است. محصولات افتر ایت در واقع یک زیربرند از کارخانه بزرگ شکلات سازی نستله هستند و کشور مبداً سازنده آنها کشور انگلستان است ، که البته شکلات افتر ایت نعنایی 200 گرمی موجود در بازار ایران ساخت کشور انگلستان یا مجارستان هستند.

شکلات افترایت

وضعیت: به زودی


خرید آسان و مطمئن
ارسال سریع سفارشات
امکان خرید حضوری

کالاهای مشابه شکلات تلخ افترایت نعنایی


شکلات تلخ افتر ایت 200 گرمی یک شکلات لاکچری تهیه شده از شکلات تلخ است که درون مغز آن روغن نعناء فلفلی(نوعی نعناع کوهی که تند نیست) ترکیبی وجود دارد. شکلات افتر ایت نعنایی 200 گرمی  حاوی هیچگونه رنگ مصنوعی ، افزودنی غیر مجاز و مواد اضافی نمی باشد. مصرف شکلات تلخ افتر ایت 200 گرمی به همراه قهوه ، نسکافه و چایی و حتی به تنهایی بسیار تجربه دلچسبی است و عطر طعم و آن بسیار به یاد ماندنی است و ته مزه نعنایی آن در دقایقی در دهان باقی می ماند.

شکلات تلخ افتر ایت After Eight با طعم نعناء اصالتا محصول کشور انگلستان است که البته در سال 1988 توسط شرکت نستله خرید شده است و به عنوان یکی از زیرمجموعه های این هلدینگ فعالیت میکند.

شکلات افتر ایت و طعم بی نظیر آن توسط بران سولیت بنیانگذاری شده است. وی در سال 1938 در نیویورک متولد شد و به دلیل کمبود شکر در زمان جنگ عطش وی به شیرینجات افزایش پیدا کرده بود . در سال 1954 در حالی که تنها 15 سال داشت وارد کارخانه شکلات سازی راون تری شد و بر اثر شانس خود به بخش محصولات کرم دار انتقال پیدا کرد و به دلیل اشتیاق فراوان به کار و خلاقیت خود مورد توجه مدیر بخش قرار گرفت. او در کمتر از 10 سال به ریاست بخش تحقیقات در مورد طعم های شکلات منصوب شد . او از همان ابتدا به دنبال روشی بود تا بتواند فلفل قرمز را درون شکلات تلخ قرار دهد و پس از بارها آزمایش نتیجه آن شکلات افتر ایت نعنایی شد. وی در سال 2013 پس سالها تلاش برای گسترش نام افتر ایت فوت نمود که به همین مناسب مراسم ویژه ای در شهر نیویورک برای وی برگزار شد.

یکی از طرفداران پروپا قرص این شکلات ملکه الیزابت بریتانیای کبیر است و یک نقطه عطف در تولید این شکلات بسته بندی خلاقانه این محصول بوده است.در ابتدای راهیابی برند افتر ایت به بازار سازندگان این شکلات چند اشتباه تبلیغاتی مرتکب شدند. برای نمونه اولین تبلیغات این شکلات تصویر زنی را به نمایش میگذاشت که در حال خوردن یک تیکه ویفر شکلاتی افتر ایت در منزل خود است ، تصویری که با توجه به وضعیت فمنیستی آن زمان جامعه اروپایی خاطره خوبی بر ذهن جامعه روشنفکر جامعه بر جای نمی گذاشت.در چندین تبلیغ اولیه شکلات افتر ایت که در مجلات به ثبت رسید زنان را در طبقه پایین تر و جایگاه آنها را در خانه و در حال غذا درست کردن و خوردن شکلات نشان می داد که با توجه به استاندارد های امروز جهانی به هیچ عنوان مورد پذیرش نبوده است.

اما از سال 1976 به بعد به مرور زمان تبلیغات این شکلات تغییرات عمده ای پیدا کرد و در تبلیغات خود به جای استفاده از چهره بانوان از رنگ سبز و نعنایی که به شکل امروزی آن می شناسیم استفاده نمود که البته این رنگ هم الهام گرفته از ساعتی بود که در اتاقی بود که در محیط کارخانه رون تری نصب شده و به همین رنگ بود که البته به طور مرموزی در سال 1980 ناپدید شد.

کارخانه روون تری( کارخانه مادر شکلات افتر ایت) در سال 1862 توسط اسحاق روون تری تاسیس و در سال 1969 با کارخانه میکنتاش ادغام شده است و در نهایت در سال 1988 توسط کمپانی بزرگ نستله Nestle خریداری شده است .

وزن 200 گرم
کشور مبداً سازنده انگلستان
طعم چند طعم
مغز دارد
تاریخ انقضاء 12ماه
نوع بسته بندی مقوایی
مواد اصلی تشکیل دهنده شکلات تلخ افتر ایت دارای مغز روغن نعناء فلفلی است
سایر توضیحات این محصول ساخت کشور مجارستان یا آلمان تحت لیسانس نستله انگلستان است.

© 2010-2019 تمامی محتوا و مطالب متعلق به عمو حجت می باشد.